• Žiadne produkty v košíku.

Kto sme

V tejto náročnej dobe mnohí z nás hľadajú spôsob, ako dočapovať energiu pre telo i ducha. Pátrame po možnostiach ako uľaviť duši a nájsť povzbudenie.

Sama som sa v spleti najrôznejších možností, ponúk a návodov na šťastnejší život strácala.

Mgr. Zuzana Aichová, zakladateľka portálu Moja Kalokagatia

Iste, že existuje aj veľa kvalitných návodov, avšak je náročné sa v nich zorientovať. Mnohé postrádajú vecnosť i odbornosť a viac nám vytiahnu peniaze z vrecka než pomôžu. Zárukou sú kvalifikovaní a skúsení terepeuti, ktorých prácu a výsledky si viete overiť. Avšak, nie každý má dosť času a financií, aby si mohol dopriať sedenia u psychoterapeuta, alebo sa nechať koučovať. Preto som sa rozhodla spustiť portál, ktorý bude v maximálnej možnej miere alternovať psychoterapiu či koučing. V spolupráci s renomovanými odborníkmi pre vás pripravujeme online kurzy prevažne v písomnej podobe. Naše kurzy obsahujú návody, ako sa popasovať s konkrétnymi problémami a pomocou cvičení vás naučia ako sa dá trénovať aj myseľ. Podľa potreby sa v kurzoch vyskytujú aj videosekcie či zvukové nahrávky, aby ste si potrebné dovednosti osvojili čo najlepšie.

aNa svete snáď niet človeka, ktorý by nemal potrebu vo svojom živote či na sebe niečo vylepšiť.

Práca na sebe samom je prirodzenou súčasťou našej existencie. Nespokojnosť so súčasným stavom nemusí znamenať nemohúcnosť. Nespokojnosť v nás prebúdza snahu o napredovanie, o zmenu a rozvoj. Nespokojnosť je dobrým znamením, že máme motiváciu a snahu o vylepšenie kvality nášho života.

Zámerom našich kurzov je umožniť vám rozvíjať sa v súlade s princípom kalokagatie.

Znamená to starať sa a dbať rovnako o zveľaďovanie fyzického zdravia a krásy, ako aj o krásu a pokoj duše. Moderný spôsob života na nás kladie veľa nárokov a mávame občas pocit, že nás to prevalcuje. Nemáme dosť času venovať sa sami sebe a dopriať si kvalitne strávený čas so sebou samým, počúvať a realizovať naše vnútorné potreby. Dopriať si priestor pre seba, pre svoj sebarozvoj je však nevyhnutné. Aj duša potrebuje svoj zdroj energie, inak chátra. Bez takého zdroja nám nepomôžu ani tabletky, ani nákladné sedenia u terapeuta. Doprajte si čas a venujte sa svojmu osobnému rozvoju. Naše kurzy sú pripravované tak, aby vám pomohli vniesť do života viac energie a motivácie pracovať na sebe. Ak si vyčleníte na seba čas, dokážete aj to, o čom ste pochybovali.

Výhodou našich kurzov je, že ostávajú vašim majetkom navždy.

Bolo to pre nás jedným z najpodstatnejších kritérií pri nastavovaní spolupráce s autormi kurzov. Môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť v ich ucelenej podobe, k jednotlivým kapitolám či konkrétnym cvičeniam. Ponúkame aj možnosť priamo sa kontaktovať s autormi, samozrejme na základe individuálnej dohody, ktorá nie je zahrnutá v predajnej cene kurzu. Naše kurzy sú určené všetkým, ktorí majú chuť na zmenu a potrebu osobného rozvoja. Pre tých, ktorí potrebujú dobiť sebavedomie, alebo sa popasovať s určitým problémom. Nenahrádzajú liečbu u psychoterapeuta či psychiatra, ale môžu vám významnou mierou pomôcť v sebarozvoji či prekonávaní určitých životných problémov. V prípade pretrvávajúcich ťažkostí ako napr. nespavosť, nervozita, neschopnosť sa sústrediť a pociťovať radosť vám odporúčame osobnú odbornú konzultáciu.

Naše lektorky

PhDr. Oľga_Kostelníková

PhDr. Oľga Kostelníková

Mám za sebou 42 rokov psychologickej praxe bez vyhorenia. Pomáha mi láska k tajomstvám duše a viera v silu duše.

Viac
Mgr. Janette_Šimková

Mgr. Janette Šimková

Som priekopníčkou life koučingu na Slovensku a počas 13-ročnej praxe som mnohým klientom pomohla zmeniť pohľad na život.

Viac
Mgr. Sandra_Palenčárová, PhD.

Mgr. Sandra Palenčárová, PhD.

Jogu som dokázala skutočne oceniť až v pravidelnej praxi. Zistila som, že v nej nachádzam kúsok zo všetkého, čo mám rada.

Viac
Ing. Ivana_Balážová

Ing. Ivana Balážová

Už vyše 9 rokov pracujem v oblasti starostlivosti o ľudské telo. Poskytujem osobné konzultácie a na mieru šité terapie.

Viac