• Žiadne produkty v košíku.

Ako to funguje

Ako to u nas funguje low

V súkromí a diskrétne

Naše kurzy sú pripravené tak, aby ste s nimi vedeli pracovať samostatne a diskrétne v pohodlí vášho súkromia. Aby sme zabezpečili maximálnu autorskú ochranu, sa naše kurzy nedajú stiahnuť. Budete ich mať však kedykoľvek k dispozícii vo vašom účte. Zakúpené kurzy ostanú vašim majetkom navždy a môžete sa k nim po čase znova vracať.

Vyberte si váš kurz

V bezplatnej zóne sa dozviete dostatok informácií o každom kurze, aby ste sa uistili, že je daný kurz pre vás vhodný. Okrem špecifikácie problémových oblastí a tém, ktoré sa v kurze riešia, máte pred kúpou k dispozícii aj anotácie jednotlivých kapitol kurzu.

Založte si svoj účet

Keď sa rozhodnete pre kúpu prvého kurzu, najskôr je potrebné vytvoriť si profil, do ktorého vám zakúpený kurz pošleme. Oznámenie o dostupnosti kurzu vám pošleme aj na vami zadaný e-mail, cez ktorý sa budete vedieť na kurz priamo dostať. Vždy bude však potrebné sa do vášho účtu prihlásiť zadaním prihlasovacích údajov, takže si heslo starostlivo uložte.

Postupujte chronologicky

Odporúčame prechádzať každým kurzom v chronologickom poradí. Z tohto dôvodu sme nastavili odomykanie jednotlivých lekcií postupne. Po ukončení každej lekcie nájdete na jej konci tlačidlo, ktorým sa presuniete na nasledujúcu lekciu.  Len na vás záleží, koľko času si doprajete na každú lekciu. Možno budete potrebovať spracovávať nadobudnuté informácie, nechať v sebe pôsobiť nové emócie, alebo sa k prebranej lekcii budete chcieť opakovane vrátiť, než sa pustíte do ďalšej. Mnohé lekcie obsahujú aj cvičenia, ktorými je dobré prejsť, aby bol pre vás kurz čo najprínosnejší.

Užite si váš kurz!

V každom kurze máte od autora presné inštrukcie ako s kurzom pracovať. Prajeme vám príjemné chvíle s našimi kurzami, plné inšpirácií a motivácie pracovať na sebe a zlepšovať kvalitu vášho života. Veľa šťastia na ceste za vašim šťastnejším a spokojnejším JA!