• Žiadne produkty v košíku.

Lessons Archive

LEKCIA 6: Emocionálne zdravie

Author: Ing. Ivana Balážová

Aromaterapia a jej pôsobenie na emočný a psychický stav človeka. Prepojenie fyzickej a emocionálnej energie a pohody. Prečo je emocionálne zdravie rovnako dôležité ako fyzické zdravie. Rozpoznávanie emócií, stresu a možností ako ich zvládať. Prepojenie spánku s psychickou rovnováhou.

LEKCIA 5: Detské zdravie

Author: Ing. Ivana Balážová

Prečo je detské zdravie iné ako u dospelých jedincov. Ako sa prírodne starať o bábätká, deti v predškolskom veku aj staršie deti. Akupresúra a cielené dotyky na tele pre upokojenie detí. Ako sa stať najlepším odborníkom pre svoje dieťa a jeho psychickú aj fyzickú pohodu. Nastavenie zdravej rovnováhy v stravovaní.

LEKCIA 4: Imunita

Author: Ing. Ivana Balážová

Ako funguje imunitný systém; ako je prepojený s inými sústavami v tele. Čím si oslabujeme imunitný systém a ako ho dokážeme podporiť. Využitie bežných domácich korenín a bylín pri ovplyvňovaní zdravia, chorôb, bolestí, kašľu a horúčky.

LEKCIA 3: Detox a zdravé trávenie

Author: Ing. Ivana Balážová

Čo je to detoxikácia organizmu, ako je prepojená s lymfatickým obehom, imunitou a s redukciou podkožného tuku. Čo majú spoločné detox a chudnutie. Ktorých orgánov sa týka detoxikácia. Ako si regenerovať a ovplyvňovať trávenie. Prečo má veľa ľudí problémy s trávením.

LEKCIA 2: Lymfatický systém

Author: Ing. Ivana Balážová

Čo je to lymfatický systém, ako pracuje v tele, ako ho podporiť a čím ho zaťažujeme. Prečo mávame lymfatický systém oslabený a aké to ma dopady na náš organizmus. Dôležitosť lymfatického systému v tele, jeho prepojenie s krásou, štíhlosťou a celulitídou. Ako si pomôcť prírodnou formou.

LEKCIA 1: Zdravá pokožka

Author: Ing. Ivana Balážová

Pokožka ako zrkadlo vnútorného zdravia. Čo je pre našu pokožku najdôležitejšie. Ako hydratovať a vyživovať pokožku. Prírodné riešenia jej nedokonalostí a rôznych kožných problémov. Ktorým syntetickým zložkám sa vyhýbať. Ako si pomôcť prírodnou formou a vyrobiť si doma pleťové vody, pleťové a telové oleje.

LEKCIA 7: Proaktivita – nezamieňajte si výzvy s prekážkami

Author: Mgr. Janette Šimková

Keď sa sabotujete a podkopávate samým sebe nohy, tak to nerobíte vy, ale váš Zaháľač. Má svoje poslanie – zničiť všetko pozitívne. Postoj proaktivity spoľahlivo Zaháľača odzbrojí. Naučte sa, ako jeho reaktívnosť s emočne vysiľujúcimi a neproduktívnymi myšlienkami nahrádzať takými, ktoré nabíjajú energiou a odhodlaním.